Austria

Rejs statkiem i rower: Pasawa – Wiedeń – Bratysława - Budapeszt - wycieczka rowerowa indywidualna z opiekunem na statku, 8 dni

Poznaj 3 naddunajskie stolice: Wiedeń, Budapeszt, Bratysława z perspektywy pokładu statku i roweru.

Na pokładzie statku czekać będzie na Państwa wszystko co jest niezbędne do spędzenia udanego urlopu i odpoczynku po codziennym wysiłku na rowerze: specjalności kulinarne z naddunajskich krajów, sauna, basen, jazuzzi, przeszklona restauracja oraz przemiła załoga. Dodatkowo codziennie jadąc wyznaczoną trasą rowerową odwiedzą Państwo urokliwe austriackie i węgierskie miasteczka, znajdujące się na skałach zamki klasztory i pałace, a także zwiedzą z przewodnikiem 3 naddunajskie stolice.

+

~ 280 km rowerem

Cena od 3800 zł

SZCZEGÓŁY

Niemcy, Szwajcaria, Austria. Rowerem dookoła jeziora Bodeńskiego - indywidualna wycieczka rowerowa 7 dni

Trasa wokół jeziora Bodeńskiego to jeden z europejskich klasyków dla miłośników dwóch kół. Jest to jedno z największych jezior środkowej Europy (zaraz po węgierskim Balatonie i szwajcarskim Jeziorze Genewskim), leży na granicy trzech państw: Szwajcarii, Niemiec oraz Austrii. Jednocześnie jest to jeden z ciekawiej położonych akwenów, otoczony wzgórzami i alpejskimi szczytami, gdzie w przypadku dobrej widoczności na horyzoncie wypatrzymy wiele szczytów, a także średniowieczne i renesansowe zamki położone na wzgórzach. Wokół całego jeziora biegnie oznaczona trasa rowerowa dzięki czemu jazda rowerem jest bezpieczna i przyjemna. Ze względu na ukształtowanie terenu polecamy tą trasę każdemu, nawet początkującemu rowerzyście i rodzinie z dziećmi.

+

~ 230 - 250 km rowerem

Cena od 2900 zł

SZCZEGÓŁY

Austria. Wycieczka rowerowa wzdłuż Dunaju. Rowerem od Pasawy do Wiednia – indywidualna wycieczka rowerowa 7 lub 8 dni

Wyciecieczka rowerowa wzdłuż Dunaju od Pasawy do Wiednia to kolejny rowerowy klasyk, dodatkowo bardzo krajobrazowo interesujący. Ze względu na przejazd wzdłuż doliny rzeki nie mamy dużo przewyższeń, często będziemy zjeżdżać rowerem z górki i nasza wyprawa rowerowa nadaje się dla każdego rowerzysty, nawet rozpoczynającego przygodę ze spędzaniem wakacji na dwóch kółkach. Na trasie będziemy mijać urokliwe austriackie miasteczka oraz duże popularne wśród turystów miasta jak nasze miejsce startu Pasawa, Linz, czy Wiedeń. Każdego dnia ukazywać się nam po drodze będą znajdujące się na skałach zamki, klasztory i pałace. Na trasie rowerowej biegnącej w większości wzdłuż Dunaju mijać będziemy liczne restauracje, kawiarnie i winiarnie, które kusić nas będą swoim urokiem i przerwą na posiłek, dzięki czemu wydające się na początku duże odległości do pokonania każdego dnia, mijać będą w oka mgnieniu, podobnie jak cała podróż..

+

~310 km rowerem

Cena od 1870 zł

SZCZEGÓŁY

wycieczki rowerowe bon turystyczny

Hotel Białowieski

Nasz ***Hotel "Białowieski" Conference, Wellness & SPA oferuje Państwu różnorodne możliwości spędzenia wolnego czasu w Puszczy Białowieskiej. Od aktywnej turystyki rowerowej, pieszej czy relaks w naszym kompleksie basenowym.

SZCZEGÓŁY →