Holandia i Belgia

Wiatraki, tulipany i poldery Holandii – indywidualna wycieczka rowerowa 6 dni

Czy znają Państwo historię Hansa Brinkera, holenderskiego chłopca, który w cudowny sposób położył palec na dziurze w grobli, aby ocalić swój kraj? Proszę wyobrazić sobie pocztówkę z majestatycznymi wiatrakami pod błękitnym niebem. Czy odczuwają Państwo ochotę, aby zobaczyć wszystko, co jest typowo holenderskie? Drewniane chodaki, kanały, rowery, naleśniki, pola tulipanów, poldery i tradycyjne stroje? To wszystko zobaczą Państwo na własne oczy podczas tej specjalnie zaprojektowanej wycieczki rowerowej! Podróż zaczyna się i kończy w Amsterdamie, dając wiele okazji do zwiedzania jego miasta, zabytków i muzeów. Zaplanowaliśmy krótkie dystanse rowerowe, aby dać Państwu więcej czasu na zwiedzanie najważniejszych atrakcji turystycznych, takich jak m.in. Zaanse Schans i Volendam.

+

~ 132 km rowerem

Cena od 2950 zł

SZCZEGÓŁY

Holandia w pigułce – indywidualna wycieczka rowerowa 7 dni

Amsterdam, Haarlem, Leiden, Delft i Gouda to jedne z ulubionych miast rowerzystów – każde z nich jest wyjątkowe i przepełnione typowym dla Holandii charakterem. Zdecydowaliśmy się połączyć te miejscowości w jedną trasę, aby zapewnić najlepsze kulturalne wakacje na rowerze. Odległości rowerowe są stosunkowo krótkie, co daje więcej czasu na zwiedzanie mijanych miejscowości i odwiedzanie muzeów. Chociaż pozostają Państwo w aglomeracji Randstad, odkryją, jak wiejska i cicha może być okolica, gdzie poldery, wiatraki, pola kwiatów cebulowych (wiosną!), jeziora i rzeki znajdują się w centrum uwagi. Krótko mówiąc, ta trasa to siedem dni podziwiania perełek kultury Holandii i idyllicznej wsi.

+

~ 215 km rowerem

Cena od 3550 zł

SZCZEGÓŁY

Wycieczka rowerowa przez holenderską prowincję: Amsterdam – Brugia (Belgia) – indywidualna wycieczka rowerowa 8 dni

Niesamowita wycieczka rowerowa z Holandii do Belgii, historyczne miasta, wioski i kanały – wszystko na wysokiej jakości ścieżkach rowerowych! Jadąc z Amsterdamu do Brugii, odwiedzą Państwo te wspaniałe miejsca, na które inaczej nigdy by Państwo nie trafili. Wyprawa rowerowa startuje z Amsterdamu w kierunku południowo-zachodnim. Podczas tych wakacji rowerowych wypełnić będą mogli Państwo swój album fotograficzny zdjęciami najbardziej malowniczych miast Holandii i Flandrii: Goudy, Dordrecht, Willemstad, Zierikzee, Middelburg, Vlissingen (Flushing), Sluis, Damme i ostatecznie Brugii. Wszystkie miejscowości są wyjątkowo dobrze zachowane i przywodzące na myśl minione wieki. Trasa ta w większości prowadzi przez wsie i obejmuje wiele rezerwatów przyrody. Jest to rasa liniowa, dostępna również z Brugią jako punktem startu w tej samej cenie.

+

~341 km rowerem

Cena od 3800 zł

SZCZEGÓŁY

Formularz rezerwacji wycieczki rowerowej: skopiuj poniższe dane i prześlij na adres: info@naturetravel.pl

1 + 2 =

wycieczki rowerowe bon turystyczny

Hotel Białowieski

Nasz ***Hotel "Białowieski" Conference, Wellness & SPA oferuje Państwu różnorodne możliwości spędzenia wolnego czasu w Puszczy Białowieskiej. Od aktywnej turystyki rowerowej czy pieszej po relaks w naszym kompleksie basenowym.

SZCZEGÓŁY →