Szwajcaria

Niemcy, Szwajcaria, Austria. Rowerem dookoła jeziora Bodeńskiego - indywidualna wycieczka rowerowa 7 dni

Trasa wokół jeziora Bodeńskiego to jeden z europejskich klasyków dla miłośników dwóch kół. Jest to jedno z największych jezior środkowej Europy (zaraz po węgierskim Balatonie i szwajcarskim Jeziorze Genewskim), leży na granicy trzech państw: Szwajcarii, Niemiec oraz Austrii. Jednocześnie jest to jeden z ciekawiej położonych akwenów, otoczony wzgórzami i alpejskimi szczytami, gdzie w przypadku dobrej widoczności na horyzoncie wypatrzymy wiele szczytów, a także średniowieczne i renesansowe zamki położone na wzgórzach. Wokół całego jeziora biegnie oznaczona trasa rowerowa dzięki czemu jazda rowerem jest bezpieczna i przyjemna. Ze względu na ukształtowanie terenu polecamy tą trasę każdemu, nawet początkującemu rowerzyście i rodzinie z dziećmi.

+

~ 230 - 250 km rowerem

Cena od 2900 zł

SZCZEGÓŁY

Szwajcaria: Szlak Jezior – indywidualna wycieczka rowerowa 7 dni

„Szlak Jezior” zasługuje na swoją nazwę, ponieważ wiele jezior styka się z zaplanowanym przebiegiem wycieczki rowerowej. Na jej początku nad Jeziorem Genewskim aż do koncowego Jeziora Czterech Kantonów. Trasa wiedzie przez popularne miejscowości turystyczne o znanych nazwach: Montreux, Gruyères, Gstaad, Interlaken czy Lucerna. Ten kto ukończył Szlak Jezior, może mówić, że widział najpiękniejsze zakątki Szwajcarii.

+

~495 km

Cena od 8440 zł

SZCZEGÓŁY

wycieczki rowerowe bon turystyczny

Hotel Białowieski

Nasz ***Hotel "Białowieski" Conference, Wellness & SPA oferuje Państwu różnorodne możliwości spędzenia wolnego czasu w Puszczy Białowieskiej. Od aktywnej turystyki rowerowej czy pieszej po relaks w naszym kompleksie basenowym.

SZCZEGÓŁY →