Wakacje multiaktywne

Czechy aktywnie – rower, wędrówka, rafting i kajaki - multiaktywne wakacje 6 dni

Oferowana wycieczka Czechy aktywnie jest idealna dla osób, które cenią sobie spędzanie wolnego czasu w ruchu, ale nie tylko na rowerze. Ze względu na możliwośc modyfikacji trudności trasy oraz aktywności każdego dnia, wyprawa odpowiednia jest zarówno dla rodzin z dziećmi jak również dla poszukiwaczy pokonywania długich dystansów.

Dzięki zaplanowanemu początkowi i końcowi wycieczki w Pradze, dojazd na miejsce wycieczki nie powinien stanowić problemu. Dodatkowo będą mieli Państwo czas na poznanie przepięknej Pragi, która zdecydowanie zasługuje na krótki spacer i obejrzenie choćby z zewnątrz jej zabytków.

+

~ 130 km rowerem

Cena od 3700 zł

SZCZEGÓŁY

Austria. Multiaktywne wakacje dla rodzin w Tyrolu. Kanioning, rafting, wspinaczka, strzelanie z łuku 8 dni

Region Tyrolu ukryty w bujnej, zielonej strefie przygranicznej między Szwajcarią, Włochami i Austrią jest jednym z najpiękniejszych regionów wakacyjnych w Austrii. Możliwości jego odkrywania są nieograniczone: karmiąc dzikie zwierzęta podczas ekscytującej wycieczki po parku dzikich zwierząt, możesz spacerować po wspaniałych górskich lasach, spływać kanionami przez odległe doliny rzek lub wybrać się na wędrówkę po wyżynie Tyrolu pośród imponujących gór. Możesz pokonać dziką rzekę Inn podczas raftingu i wzlecieć wysoko w parku linowym w lesie. Jeśli masz ochotę na strzelanie z łuku jak Robin Hood, możesz to zrobić również tutaj w Tyrolu. Zejdź więc do doliny rzeki Inn, aby cieszyć się słońcem i niezapomnianymi zajęciami dla całej rodziny.

+

poziom trudności: łatwy

Cena od 3000 zł

SZCZEGÓŁY

wycieczki rowerowe bon turystyczny

Hotel Białowieski

Nasz ***Hotel "Białowieski" Conference, Wellness & SPA oferuje Państwu różnorodne możliwości spędzenia wolnego czasu w Puszczy Białowieskiej. Od aktywnej turystyki rowerowej, pieszej czy relaks w naszym kompleksie basenowym.

SZCZEGÓŁY →