Warunki podróży

 1. Rezerwacja i realizacja zamówienia
  1. Rezerwacja i potwierdzenie rezerwacji dokonywane jest w formie pisemnej
  2. Tylko wiążące potwierdzenie przez Nature Travel oznacza, że ​​dana wycieczka będzie mieć miejsce
  3. Wraz z wiążącym potwierdzeniem wycieczki otrzymają Państwo e-mailem od Nature Travel dokumenty podróży (umowa podróży z informacją o zarezerwowanej wycieczce, arkusz informacyjny wycieczki, lista hoteli, ogólne informacje dotyczące podróży oraz rachunek)
  4. Zalecamy zarezerwowanie wycieczki jak najwcześniej; najpóźniejszy termin rezerwacji na każdą wycieczkę (z wyjątkiem wycieczek po Podlasiu) to 2 tygodnie przed rozpoczęciem podróży
  5. Najpóźniejszy termin rezerwacji wycieczki na Podlasiu to 1 tydzień przez terminem rozpoczęcia wycieczki
  6. Rezerwacje dla grup zamkniętych są oparte na następujących warunkach:
   1. Grupa jest zbierana i tworzona przez lidera grupy, odpowiedzialnego za kontakt z biurem Nature Travel lub instytucję
   2. Organizator kontaktuje się wyłącznie z określonym wcześniej przedstawicielem grupy, nazwisko tej osoby musi być podany przy rejestracji grupy
 • Ustalenia finansowe są również zawierane wyłącznie z podanym wyżej przedstawicielem grupy
 1. Rowery wynajmowane przez Nature Travel można obejrzeć na stronie naturetravel.pl w pliku do pobrania z opisem wybieranej wycieczki. Za korzystanie z rowerów wynajmowanych przez Nature Travel należy dodatkowo zapłacić, kwota określona w opisie każdej z wycieczek.

Na większość wycieczek można zabrać własny rower; w niektórych przypadkach wiąże się to z dodatkowymi kosztami transportu rowerów, które jeśli występują opisane są szczegółowo w cenniku każdej z wycieczek. Kolarzówki są absolutnie nieodpowiednie na wycieczki organizowane przez Nature Travel ze względu na wiele polnych i leśnych ścieżek. Na trasach indywidualnych rowerzysta ponosi odpowiedzialność materialną za wynajmowany rower (w przypadku uszkodzenia lub utraty). Zalecamy zabranie własnego kasku rowerowego.

 1. Warunki płatności

Przy potwierdzeniu wycieczki przez Nature Travel, klient zobowiązany jest do zapłaty zaliczki w wysokości 20% kosztu całej wycieczki na osobę. Pozostałą kwotę należy przelać do 2 tygodni przed wyjazdem.

 1. Zniżki dla dzieci

Zniżki dla dzieci określone są w opisie każdej z wycieczek.

 1. Liczba uczestników

Ilość uczestników niezbędna do organizacji każdej z oferowanych grup wynosi 2 osoby, z wyjątkiem wycieczki do Toskanii, gdzie ilość minimalna osób niezbędnych do organizacji wycieczki wynosi 4 osoby. Jeśli minimalna liczba uczestników nie zostanie osiągnięta, wycieczka nie odbędzie się. Zostaniesz o tym poinformowany w odpowiednim czasie – nie później niż 6 tygodni przed rozpoczęciem podróży.

 1. Rezygnacja

W przypadku konieczności rezygnacji z wyjazdu, niestety musimy przerzucić na Państwa następujące koszty za włożoną już pracę w organizację wycieczki:

 1. W przypadku rezygnacji po pisemnej rejestracji, opłata manipulacyjna za osobę równa jest kwocie wpłaconej zaliczki
 2. od 8 do 4 tygodni przed rozpoczęciem podróży 30% ceny podróży
 3. od 4 do 2 tygodni przed rozpoczęciem podróży 50% ceny podróży
 4. 80% ceny podróży od 1 tygodnia do 3 dnia przed rozpoczęciem podróży
 5. 90% ceny podróży 2 dni przed rozpoczęciem podróży oraz w przypadku nie pojawienia się

Termin składania wszystkich oświadczeń o odstąpieniu od zarezerwowanej wycieczki to data otrzymania przez nas powiadomienia o odstąpieniu od umowy.

 1. Ubezpieczenie

Nasze ubezpieczenie nie obejmuje ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży, bagażu, wypadków, ubezpieczenia zdrowotnego ani OC. Zalecamy wykupienie takiego ubezpieczenia w jednym z towarzystw ubezpieczeniowych. W przypadku problemów możemy pomóc w zawarciu takiego ubezpieczenie.

 1. Organizator wycieczki odpowiada za:
  1. Wybór usługodawców i jakość usług
  2. Wybór poszczególnych usług
  3. Opis usług w katalogach lub broszurach
  4. Przebieg planu podróży
  5. Organizację, rezerwację i usługi zgodnie z umową podróży
 2. Ograniczenie odpowiedzialności

Nasza odpowiedzialność z tytułu umownych roszczeń jest ograniczona łącznie do dwukrotności ceny wycieczki.

Musimy zastrzec sobie prawo do zmiany hotelu (w rzadkich przypadkach) i przeniesienia elementów programu – ze względów organizacyjnych. Prosimy o zrozumienie.

 1. Reklamacje

Jeśli kiedykolwiek będą mieć Państwo powód do złożenia skargi, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym na piśmie, jeśli to jest możliwe jeszcze podczas trwania wycieczki. Ponadto dochodzenie Państwa roszczeń prawnych przeciwko Nature Travel musi się odbyć w ciągu jednego miesiąca od uzgodnionego w umowie zakończenia wycieki. Miejscem rozpatrywania roszczeń prawnych jest siedziba organizatora.

 1. Informacja o ochronie danych osobowych

Dane osobowe podane przez podróżnego podczas rezerwacji wycieczki są przetwarzane elektronicznie i przetwarzane przez Nature Travel M. Czarny, J. Sorko-Czarny Sp. Z o.o. Sp. K (tutaj zmiana nazwy spółki),. Nature Travel oraz usługodawcy (firmy transportowe, hotele, agencje partnerskie) wykorzystuje, przetwarza i przechowuje dane w zakresie niezbędnym do wykonania umowy.

Nature Travel Sp. j. obowiązują przepisy RODO. Szczegółowe informacje o ochronie danych, w tym o prawach podróżnych, można znaleźć na stronie www.naturetravel.pl/tutaj podać rozszerzenie strony

wycieczki rowerowe bon turystyczny

Hotel Białowieski

Nasz ***Hotel "Białowieski" Conference, Wellness & SPA oferuje Państwu różnorodne możliwości spędzenia wolnego czasu w Puszczy Białowieskiej. Od aktywnej turystyki rowerowej czy pieszej po relaks w naszym kompleksie basenowym.

SZCZEGÓŁY →