Portugalia

Portugalia i Hiszpania rowerem. Od Porto do Santiago de Compostela – indywidualna wycieczka rowerowa 8 dni

Trasa wiedzie przez wspaniałe krajobrazy oceanu wzdłuż wybrzeża Atlantyku od Porto w Portugalii do Santiago de Compostela w Hiszpanii, przez tradycyjne porty rybackie i urocze nadmorskie wioski, wzdłuż piaszczystych plaż, przez winnice i historyczne miasta.

Program proponuje przepyszne kolacje z owocami morza, wyśmienite degustacje win w Portugalii i Hiszpanii oraz przyjemne i komfortowe noclegi w urokliwych, dobrze zlokalizowanych hotelach. Szczególną cechą tej wycieczki rowerowej jest możliwość podniesienia standardu czterech z siedmiu nocy w Parador- jednej z hiszpańskich sieci monumentalnych, zabytkowych butików i luksusowych hoteli umieszczonych w zamkach, dworach i rezydencjach.

+

~ 240 km rowerem

Cena od 4800 zł

SZCZEGÓŁY

Portugalia: od Porto do Lisbony rowerem – indywidualna wycieczka rowerowa 8 dni

Cudowna wycieczka rowerowa z Porto do Lizbony, łącząca dwa główne miasta Portugalii i wiodąca wzdłuż malowniczych szlaków nadmorskich. Zacznij od Porto, jednego z najpiękniejszych miast Europy, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dowiedz się o winie Porto i związanym z nim kulinarnym doświadczeniu. Ciesz się orzeźwiającym zapachem sosen i drzew eukaliptusowych. Poznaj Aveiro, Wenecję Portugalii, jej kanały i solniska, tętniące życiem nadmorskie miasto Figueira da Foz, słynną plażę Nazaré, otoczone murem miasto Óbidos, a następnie Lizbonę. Wyjątkowe naturalne światło, które przez wieki inspirowało artystów, pisarzy, fotografów i filmowców, jaskrawe budynki rozsiane po zboczach, uderzające dachy w kolorze ochry, fasady pokryte dachówką i wąskie kręte uliczki średniowiecznych dzielnic, wszystko to nadaje Lizbonie niepowtarzalną atmosferę miasta położonego między europejską północą a śródziemnomorskim południem.

+

~263 km rowerem

Cena od 4600 zł

SZCZEGÓŁY

Formularz rezerwacji wycieczki rowerowej: skopiuj poniższe dane i prześlij na adres: info@naturetravel.pl

1 + 12 =

wycieczki rowerowe bon turystyczny

Hotel Białowieski

Nasz ***Hotel "Białowieski" Conference, Wellness & SPA oferuje Państwu różnorodne możliwości spędzenia wolnego czasu w Puszczy Białowieskiej. Od aktywnej turystyki rowerowej, pieszej czy relaks w naszym kompleksie basenowym.

SZCZEGÓŁY →