Portugalia

Portugalia i Hiszpania rowerem. Od Porto do Santiago de Compostela – indywidualna wycieczka rowerowa 8 dni

Trasa wiedzie przez wspaniałe krajobrazy oceanu wzdłuż wybrzeża Atlantyku od Porto w Portugalii do Santiago de Compostela w Hiszpanii, przez tradycyjne porty rybackie i urocze nadmorskie wioski, wzdłuż piaszczystych plaż, przez winnice i historyczne miasta.

Program proponuje przepyszne kolacje z owocami morza, wyśmienite degustacje win w Portugalii i Hiszpanii oraz przyjemne i komfortowe noclegi w urokliwych, dobrze zlokalizowanych hotelach. Szczególną cechą tej wycieczki rowerowej jest możliwość podniesienia standardu czterech z siedmiu nocy w Parador- jednej z hiszpańskich sieci monumentalnych, zabytkowych butików i luksusowych hoteli umieszczonych w zamkach, dworach i rezydencjach.

+

~ 240 km rowerem

Cena od 4800 zł

SZCZEGÓŁY

Indywidualna wycieczka rowerowa wzdłuż Oceanu Atlantyckiego: Lizbona – Sagres – 8 lub 10 dni

Ta trasa rowerowa z Lizbony do Sagres zabierze Cię w niezapomnianą podróż przed miejsca pełne historii i kultury, które ukształtowały naszą cywilizację i świat. Mijać będziemy również rezerwart przyrody, a zaplanowane szlaki zapewniają niesamowite widoki, które z pewnością zapadną w Twojej pamięci. Lizbona i Sagres to dwa główne punkty orientacyjne ery portugalskich odkryć. Opuszczając stolicę Portugalii przeprawisz się promem przez rzekę Tejo w miejscu, gdzie 500 lat temu przepływały statki i karawele portugalskich odkrywców. Jazda na rowerze po drogach o małym natężeniu ruchu prowadzi wzdłuż południowo-zachodniego przez rezerwat Arrábida, a następnie rezerwat Alentejo i Vicentine Coast, gdzie występuje mieszanka roślinności śródziemnomorskiej, północnoatlantyckiej i afrykańskiej. Kolejnym etapem wycieczki rowerowej jest Alentejo, gdzie odkryjesz jedne z najpiękniejszych plaż w Portugalii, skosztujesz różnorodnej kuchni regionalnej i jednych z najlepszych portugalskich win.

+

od 330 km rowerem

Cena od 5400 zł

SZCZEGÓŁY

Południowa Portugalia, rowerem prze wybrzeże Algarve – indywidualna wycieczka rowerowa 8 dni

Podczas tej wycieczki rowerowej przejedziesz trasę wzdłuż wybrzeża Algarve, mijając niesamowite krajobrazy takie jak: ogromne klify Sagres, otoczenie Vilamoura, Park Narodowy Ria Formosa, islamska kultura w Cacela Velha, wspaniałe krajobrazy na wybrzeżu oraz urokliwe nadmorskie wioski i miasteczka Algarve.

+

od 206 km rowerem

Cena od 4000 zł

SZCZEGÓŁY

Portugalia rowerem od Lizbony do Vila Real de Santo António – indywidualna wycieczka rowerowa 14 lub 16 dni

Ta trasa rowerowa z Lizbony do Vila Real de Santo António zabierze Cię w niezapomnianą podróż przed miejsca pełne historii i kultury, które ukształtowały naszą cywilizację i świat. Mijać będziemy również rezerwart przyrody, a zaplanowane szlaki zapewniają niesamowite widoki, które z pewnością zapadną w Twojej pamięci. Lizbona i Sagres to dwa główne punkty orientacyjne ery portugalskich odkryć. Opuszczając stolicę Portugalii przeprawisz się promem przez rzekę Tejo w miejscu, gdzie 500 lat temu przepływały statki i karawele portugalskich odkrywców. Jazda na rowerze po drogach o małym natężeniu ruchu prowadzi wzdłuż południowo-zachodniego przez rezerwat Arrábida, a następnie rezerwat Alentejo i Vicentine Coast, gdzie występuje mieszanka roślinności śródziemnomorskiej, północnoatlantyckiej i afrykańskiej. Kolejnym etapem wycieczki rowerowej jest Alentejo, gdzie odkryjesz jedne z najpiękniejszych plaż w Portugalii, skosztujesz różnorodnej kuchni regionalnej i jednych z najlepszych portugalskich win.

+

od 584 km rowerem

Cena od 8100 zł

SZCZEGÓŁY

Portugalia: od Porto do Lisbony rowerem – indywidualna wycieczka rowerowa 8 dni

Cudowna wycieczka rowerowa z Porto do Lizbony, łącząca dwa główne miasta Portugalii i wiodąca wzdłuż malowniczych szlaków nadmorskich. Zacznij od Porto, jednego z najpiękniejszych miast Europy, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dowiedz się o winie Porto i związanym z nim kulinarnym doświadczeniu. Ciesz się orzeźwiającym zapachem sosen i drzew eukaliptusowych. Poznaj Aveiro, Wenecję Portugalii, jej kanały i solniska, tętniące życiem nadmorskie miasto Figueira da Foz, słynną plażę Nazaré, otoczone murem miasto Óbidos, a następnie Lizbonę. Wyjątkowe naturalne światło, które przez wieki inspirowało artystów, pisarzy, fotografów i filmowców, jaskrawe budynki rozsiane po zboczach, uderzające dachy w kolorze ochry, fasady pokryte dachówką i wąskie kręte uliczki średniowiecznych dzielnic, wszystko to nadaje Lizbonie niepowtarzalną atmosferę miasta położonego między europejską północą a śródziemnomorskim południem.

+

~263 km rowerem

Cena od 4600 zł

SZCZEGÓŁY

Formularz rezerwacji wycieczki rowerowej: skopiuj poniższe dane i prześlij na adres: info@naturetravel.pl

7 + 15 =

wycieczki rowerowe bon turystyczny

Hotel Białowieski

Nasz ***Hotel "Białowieski" Conference, Wellness & SPA oferuje Państwu różnorodne możliwości spędzenia wolnego czasu w Puszczy Białowieskiej. Od aktywnej turystyki rowerowej, pieszej czy relaks w naszym kompleksie basenowym.

SZCZEGÓŁY →